Meditek Ltd. Şti.

Şirketimizin kurucusu Hamza GÜLAŞIK hemodiyaliz cihazlarının bakım onarım işine 1982 yılında başlamış ve 1997 yılında dünya lideri olan Fresenius Medical Care firmasının 5. Bölge Yetkili Teknik Servisi olarak Meditek Medikal Ltd. Şti. firmasını kurmuştur.

Firmamız hemodiyaliz sektöründe dünya lideri olan Fresenius Medical Care kuruluşunun servis standartları ve kuralları çerçevesinde hastaların yaşam kalitesi odaklı Avrupa Standartlarında teknik hizmet vermektedir.Servis hizmeti verdiğimiz merkezlerde daha etkin ve hızlı servis hizmeti verebilmek için üç bölgede lokal ofisler oluştururak ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odakli çalışmaktayız.


Yönetim Politikamız

Firmamızda çalışan teknik elemanlarımız üretici firma Fresenius Medical Care tarafından eğitilerek sertifikalandırılır ve her üç yılda bir resertifikasyon eğitimi almaktadırlar.Amacımız sertifikalı elemanlarımız ile hemodiyaliz cihazlarına en iyi teknik hizmeti sağlayıp cihazın ömrünü uzatmak ve hasta yaşam kalitesini en üst seviyede tutmak için gerekli tüm servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Sektörümüzde kalite ile özdeşleşmiş Fresenius Medical Care kuralları çerçevesinde hizmetimizi sürdürmekte olup hasta sağlığını ön planda tutmaktayız.