Meditek Ltd. Şti.

Şirketimizin kurucusu Hamza GÜLAŞIK Tıbbi cihazlar alanında Hemodiyaliz cihazlarının bakım onarım işine 1982 yılında başlamış çeşitli şirketlerde yurt içinde ve yurtdışında eğitimler alarak TREVENOL, DRAKEWILLOCK, ALTHIN, COBE, B.BRAUN Ve FRESENIUS marka Hemodiyaliz cihazlarının, bakım onarım işini yapmıştır , ayrıca Hemodiyaliz su arıtma sistemleri, Kalp Akciğer pompaları ve Efor test Cihazlarının Arıza, Bakım Onarım işlerinde çalışmıştır , daha sonra 1997 yılında Meditek Medikal Ltd. Şti. olarak kendi şirketini kurmuştur. Meditek Ltd.Şti. olarak 1997 yılından 2021 yılına kadar FRESENIUS MEDICAL CARE firmasının yetkili teknik servisi olarak Teknik ekibi ile çalışmalarını sürdürmüştür. 01.11.2021 tarihinde Fresenius ana firmanın aldığı karar gereği Yetkili Teknik Servisler Yetkili servislik hakkını Fresenıus e devir etmiştir. Bu tarihten sonra Meditek Medikal Ltd. Şti. olarak 01.11.2021 tarihinden itibaren Özel Teknik servis olarak işine devam etmektedir. Asıl iş alanı Hemodiyaliz cihazlarının bakım onarım işi olup ayrıca Dezenfektan ürünleri satışını da yapmaktadır.

Firmamız tıbbi cihazların bakım onarımını özellikle Hemodiyaliz sektöründe servis standartları Tıbbi cihaz kuralları çerçevesinde yapmaktadır. Amacımız hastaların yaşam kalitesi odaklı Avrupa Standartlarında teknik hizmet vermektir.

Yönetim Politikamız;

Firmamızda çalışan sertifikalı elemanlarımız ile hemodiyaliz alanında en iyi teknik hizmeti sağlayıp cihazların ömrünü uzatarak hastaların yaşam kalitesini en üst seviyede tutmak için gerekli tüm servis kriterini sağlamaktayız.

Sektörümüzde kalite ile özdeşleşmiş hizmetimizi sürdürmekte olup hasta sağlığını ön planda tutmaktayız.